Ota yhteyttä

Henkilöstöllämme on vankka kokemus rakennuspeltialasta, ja autamme sinua mielellämme löytämään tarvitsemasi ratkaisut. Arvostamme joustavuutta, nopeutta ja suoria vastauksia.

Ota yhteyttä Areco Profiles -edustajaan, jos sinulla on kysymyksiä hinnoista, teknisistä ratkaisuista tai jos haluat esimerkiksi tarjouksen. Jos lähetät sähköpostia, myynti- ja tukitiimimme vastaa sinulle 24 tunnin kuluessa tai viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Pontus Holgersson
CEO
+46708955818
pontus.holgersson@areco.se

Kasper Siintola
Myyntijohtaja
+358505681474
kasper.siintola@areco.fi

Niina Heinonen
Tilaustenkäsittelijä
+358504546852
niina.heinonen@areco.fi

Aila Hämäläinen
Taloushallinto
+358405242039
aila.hamalainen@areco.fi

Kirsi Lappalainen
Talouspäällikkö
+358453400351
kirsi.lappalainen@areco.fi

Niko Siikjärvi
Tuotantopäällikkö
+358503826329
niko.siikjarvi@areco.fi

Jesper Hellsten
Varastopäällikkö
+358 401289873
jesper.hellsten@areco.fi

Jouko Vuori
Huolto- ja kunnossapitovastaava
+358503889470
jouko.vuori@areco.fi

Marika Välläri
Projekti-insinööri
+358408238739
marika.vallari@areco.fi

Tuulikki Satto
Äitiyslomalla
+358504455689
tuulikki.satto@areco.fi

Sara Mäkelä
Logistiikka
+358504441069
sara.makela@areco.fi

Mika Ikkala
Tuotevastaava, ohutlevyt
+358406568912
mika.ikkala@areco.fi

Anne-Mari Toikka
Tilaustenkäsittelijä
+358403580407
anne-mari.toikka@areco.fi

Areco Profiles Oy

Tehdastie 17
31400 Somero

Scroll